LOT 80

Octagonaal 2e gehalte zilveren nootmuskaatrasp, Hollands gekeurd.

Conditie: sporen van gebruik, deukjes rand deksel een voet, merken en decor deels sleets.

25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg

25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg