Ola Billgren 1940-2001 Färglitografi
Signerad med blyerts: Ola BillgrenNumrerad: 80/100Daterad: 1982Mått på bildyta: 48 x 33 cmMått med ram: 67 x 53 cmKonditionsrapport: Åldersbaserat slitage, Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.-------------------------------------------Ola Billgren 1940-2001 Color lithographySigned with pencil: Ola BillgrenNumbered: 80/100Dated: 1982Image area dimensions: 48 x 33 cmDimensions with frame: 67 x 53 cmCondition report: Age-based wear, Minor wear on frame, No other remarks.