Omgeving van Andreas Schelfhout (19e eeuw)

Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie

paneel, gesigneerd Schelfhout l.o., 42 x 52 cm.

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam