LOT 10056

Omgeving van Charles-François Daubigny (1817-1878), Koeien in de wei

Omgeving van Charles-François Daubigny (1817-1878)

Koeien in de wei

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 46x66 cm

Conditie: matig, bedoekt, craquelé, verpoetst/overcleaned

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Koeien in de wei

gesigneerd (linksonder)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague