LOT 10056
Omgeving van Charles-François Daubigny (1817-1878), Koeien in de wei
Omgeving van Charles-François Daubigny (1817-1878)
Koeien in de wei
gesigneerd (linksonder)
olieverf op doek, zonder lijst, 46x66 cm
Conditie: matig, bedoekt, craquelé, verpoetst/overcleaned
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Koeien in de wei
gesigneerd (linksonder)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague