Omgeving van Narcisse Virgile Diaz de la Peña (19de eeuw) , Rustende boerin op een landweg
Omgeving van Narcisse Virgile Diaz de la Peña (19de eeuw)
Rustende boerin op een landweg
draagt signatuur (linksonder)
olieverf op doek, 51x76 cm (met lijst: 66x91 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
draagt signatuur (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague