LOT 43

Omgeving van Willem Roelofs (19e eeuw)

Boomrijk landschap met figuren wadend naar de overkant van een riviertje

rechtsonder get. in initialen en gedateerd 'B.C.K. 49'

olieverf op paneel, 19,5x25,5 cm

18 Mar 2020
Netherlands, Hague

18 Mar 2020
Netherlands, Hague