LOT 73
Onbekende Kunstenaar (20e eeuw), Impressie langs de waterkant
Titel:
Impressie langs de waterkant
Omschrijving:
Painter / Artist / School
Onbekende Kunstenaar (20e eeuw)
Technique / Size
aquarel, 22x29,5 cm (met lijst: 48,5x54 cm)
Signature / Dating
restanten signatuur (rechtsonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Titel:
Impressie langs de waterkant
Omschrijving:
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague