LOT 41
Onbekende Kunstenaar (20e eeuw), Studie van een ezel
Studie van een ezel
Painter / Artist / School
Onbekende Kunstenaar (20e eeuw)
Technique / Size
olieverf op doek, 15x20,5 cm (met lijst: 24x29 cm)
Signature / Dating
onduidelijk gesigneerd (linksonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Studie van een ezel
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague