LOT 16
Onbekende kunstenaar, 19e/20e eeuw
Titel:
Omschrijving:
‘Portret van een pijp rokende man', gesigneerd ‘Berger’ r.o.Olieverf op paneel, 21 x 16 cmOnbekende kunstenaar, 19e/20e eeuw
Afmetingen:
Olieverf op paneel, 21 x 16 cm
Kunstenaar:
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Titel:
Omschrijving:
Afmetingen:
Kunstenaar:
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam