Onbekende kunstenaar, 20ste eeuw
‘Bloemstilleven tegen een lila achtergrond’, gesigneerd ‘Lohmann’ (signatuur komt niet overeen met dat van Else Lohmann (1897 - 1984)).Olieverf op kunstenaarsboard, 23,2 x 18,8 cmOnbekende kunstenaar, 20ste eeuw
Afmetingen: Olieverf op kunstenaarsboard, 23,2 x 18,8 cm
Kunstenaar: Onbekende kunstenaar, 20ste eeuw