LOT 16

Onbekende kunstenaar

'Chrysanten in een gemberpot', onduidelijk gesigneerd, mogelijk Anton Funke (1869-1955) r.o.

Afmeting: olieverf op doek, 30 x 40 cm

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam