LOT 16
Onbekende kunstenaar
'Chrysanten in een gemberpot', onduidelijk gesigneerd, mogelijk Anton Funke (1869-1955) r.o.
Afmeting: olieverf op doek, 30 x 40 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam