Onbekende kunstenaar
Onbekende kunstenaar, 'Kerk Hilligersberg', in potlood onduidelijk gesigneerd en geannoteerd 'Hilligersberg' r.o. en daarbij een ets van Marius Janssen (c.1885-c.1957), 'Kerk in Hilligersberg', in potlood gesigneerd 'M. Janssen Jr' r.o. en geannotteerd 'Hilligersberg. Dorpskerk.' l.o.
Afmeting: gemengde techniek (aquarel, potlood), 26 x 15,6 cm & ets, 14,5 x 9,8 cm