LOT 19
Onbekende maker (20/21ste eeuw), Portret van een man
Onbekende maker (20/21ste eeuw)
Portret van een man
olieverf op doek, zonder lijst, 130x70 cm
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Portret van een man
25 Mar 2024
Netherlands, Hague