LOT 532

Onbekende maker (3x)

Geometrisch compositie (3), alle rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '73, 3 zeefdrukken in kleur, genummerd 3/100, 49x49 cm (met lijst 70x70 cm).

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag