LOT 532
Onbekende maker (3x)
Geometrisch compositie (3), alle rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '73, 3 zeefdrukken in kleur, genummerd 3/100, 49x49 cm (met lijst 70x70 cm).
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag