Onbekende meester
Onbekende meester
“Bloemstilleven”, gesigneerd ‘Ravenswaay’ r.o.
Olieverf op paneel, 49 x 39 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Onbekende meester
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam