LOT 47

Onb.meester, Familie portretten m.b.t. op de familie Staets Vriezendorp, familie van Rijsoort, familie van Hordijk, olieverf op paneel, 26 x 26 cm. en diam.15 cm.

Locatie
Loc.3

08 Apr 2024
Netherlands, Hilversum

Locatie
Loc.3

08 Apr 2024
Netherlands, Hilversum