LOT 1242
Aprilveiling 2024
Onduid. gesign., Hollandse School
Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede