LOT 47

Onduidelijk gesigneerd

Titel:
Onduidelijk gesigneerd

Omschrijving:
Portret van Peter Helmt, geannoteerd 'Peter Helmt' en genummerd 89/100 l.o., onduidelijk gesigneerd r.o.Ets, 42 x 35,5 cm.Onduidelijk gesigneerd

Afmetingen:
Ets, 42 x 35,5 cm.

Kunstenaar:
Onduidelijk gesigneerd

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

Titel:
Onduidelijk gesigneerd

Omschrijving:

Afmetingen:
Ets, 42 x 35,5 cm.

Kunstenaar:
Onduidelijk gesigneerd

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam