LOT 47
Onduidelijk gesigneerd
Titel:
Onduidelijk gesigneerd
Omschrijving:
Portret van Peter Helmt, geannoteerd 'Peter Helmt' en genummerd 89/100 l.o., onduidelijk gesigneerd r.o.Ets, 42 x 35,5 cm.Onduidelijk gesigneerd
Afmetingen:
Ets, 42 x 35,5 cm.
Kunstenaar:
Onduidelijk gesigneerd
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Titel:
Onduidelijk gesigneerd
Omschrijving:
Afmetingen:
Ets, 42 x 35,5 cm.
Kunstenaar:
Onduidelijk gesigneerd
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam