LOT 155
Originele ezeltjeskar met zeer fraai steekwerk en prachtige beschildering, herkomst Palermo Sicilië, ca. 1900, 160 cm lang, 77 cm hoog, 80 cm breed, diameter wielen 65 cm
19 Apr 2021
Netherlands, Arnhem
19 Apr 2021
Netherlands, Arnhem