LOT 105

Oscar Jespers (1887-1970)

Dédée, 1954
Terre cuite sur bas en pierre.
Signée à l'arrière.
Edition de 3.
Terracotta op steenen basis.
Gesigneerd op de achterkant.
Editie van 3. 30 cm (49 cm avec le socle)

Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie

24 Nov 2019

Dédée, 1954
Signée à l'arrière.
Edition de 3.
Terracotta op steenen basis.
Gesigneerd op de achterkant.

Provenance/Herkomst:

24 Nov 2019