LOT 105
Oscar Jespers (1887-1970)
Dédée, 1954
Terre cuite sur bas en pierre.
Signée à l'arrière.
Edition de 3.
Terracotta op steenen basis.
Gesigneerd op de achterkant.
Editie van 3. 30 cm (49 cm avec le socle)
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
24 Nov 2019
Dédée, 1954
Signée à l'arrière.
Edition de 3.
Terracotta op steenen basis.
Gesigneerd op de achterkant.
Provenance/Herkomst:
24 Nov 2019