Oscar Mendlik (Hongaars/Nederlands, 1871-1963), Gezicht op de baai in Capri
Painter / Artist / School
Oscar Mendlik (Hongaars/Nederlands, 1871-1963)
Technique / Size
olieverf op doek, 50x40 cm (met lijst: 63x52 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'O.Mendlik' (linksonder); geannoteerd 'Capri' (op het spieraam)
Extra Text
Conditie: craquelé, enig oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, scheur zichtbaar, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text