Oscar Mendlik (Hongaars/Nederlands, 1871-1963), 'Winterochtend Oceaan'
Painter / Artist / School
Oscar Mendlik (Hongaars/Nederlands, 1871-1963)
Technique / Size
olieverf op doek, 40,5x53,5 cm (met lijst: 57x69 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Mendlik. O.' (rechtsonder); getiteld (op het spieraam)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text