Oskar KOKOSCHKA (1886-1980)
Description:
Oskar KOKOSCHKA (1886-1980)
Dancing woman (1961).
Lithography, signed and numbered 34/65.
Dansende vrouw (1961).
Lithografie, getekend en genummerd 34/65.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen
Description:
Oskar KOKOSCHKA (1886-1980)
Dancing woman (1961).
Dansende vrouw (1961).