LOT 0031

Otakar Hauska (1874-1926)

STARÁ RADNICE V BRNĚ
Kombinovaná technika - pastel a akvarel na papíře, 485x273 mm, sign. vpravo dole "Hauska".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Otakar Hauska byl český malíř a kreslíř staropražských a starobrněnských motivů. Narodil se v Jindřichově Hradci a dále studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze.

English Title:
Otakar Hauska (1874-1926)

English Description:
OLD TOWN HALL IN BRNO
Mixed media - pastel and watercolor on paper, 485x273 mm, signed lower right "Hauska".
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Otakar Hauska (1874-1926)

Deutsch Description:
ALTES RATHAUS IN BRÜNN
Kombinierte Technik - Pastell und Aquarell auf Papier, 485x273 mm, sign. rechts unten "Hauska".
Passepartout, gerahmt, verglast.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

STARÁ RADNICE V BRNĚ

English Title:
Otakar Hauska (1874-1926)

English Description:
OLD TOWN HALL IN BRNO
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Otakar Hauska (1874-1926)

Deutsch Description:
ALTES RATHAUS IN BRÜNN

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno