LOT 6847
General Art and Antique Sale
Otto B. de Kat (1907-1995)
Landschap Touraine
aquarel, gesign. r.o., 1980, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 22 x 30 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
Landschap Touraine
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam