Otto Coenders (1883-1952) (2x), I. Verzakt botenhuis II. Nootdorp met ophaalbrug in de herfst
Painter / Artist / School
Otto Coenders (1883-1952) (2x)
Technique / Size
I. olieverf op doek, 26x28 cm (met lijst: 40x42 cm) II. olieverf op doek geplakt op paneel, 29,5x36,5 cm (met lijst: 46x53 cm)
Signature / Dating
I. gesigneerd met initialen 'O.C.' (rechtsonder) II. gesigneerd 'O. Coenders' (linksonder)
Extra Text
Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text