LOT 33
Art & Antiques
Ovale opaline theedoos met messing beslag, 19e eeuw -gebruikssporen-, 9,5 × 11,5 × 7,8 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht