LOT 125
P. Schmidt (19de eeuw) , Riviergezicht met een molen
Riviergezicht met een molen
Painter / Artist / School
P. Schmidt (19de eeuw)
Technique / Size
olieverf op doek, 77x94 cm (met lijst: 101x118 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'P. Schmidt' (linksonder)
Extra Text
Conditie: bedoekt, craquelé, enig oppervlaktevuil, verder goed
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Riviergezicht met een molen
Painter / Artist / School
P. Schmidt (19de eeuw)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
12 Jun 2023
Netherlands, Hague