LOT 98
PABLO PICASSO, EFTER
Litograferad utställningsaffisch. Signerad i plåten, numrerad 156/200. Mourlot, Paris 1954. Dagmått 72x48 cm. Pappret vattenstämplat ”Arches”. Ej examinerad ur ram.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona