LOT 152
PARTI 8 DELAR, SAWANTHALOK OCH KMER, 1400-1500-TAL
Keramik med ristad dekor och måleri i svart och kobolt. Fem askar med lock, tre vaser. Höjd ca 2-9 cm. Obetydliga skador.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona