PAUL HAGEMANS (1884-1959)
Description EN
Interior, 1918.
Oil on canvas.
Signed and dated 'Paul Hagemans 18'.
Gilt frame.
Beschrijving NL
Interieur, 1918.
Olie op doek.
Getekend en gedateerd 'Paul Hagemans 18'.
Vergulde kader.
Description FR
Intérieur, 1918.
Huile sur toile.
Signée et datée 'Paul Hagemans 18'.
Cadre doré.
Size: 100 x 120 cm, 120 x 136 cm
Description EN
Interior, 1918.
Oil on canvas.
Gilt frame.
Beschrijving NL
Interieur, 1918.
Olie op doek.
Vergulde kader.
Description FR
Intérieur, 1918.
Huile sur toile.
Cadre doré.