PAUL JOOSTENS (1889-1960)
Description EN
Portrait of a lady, 1936.
Masonite. Signed and dated 'P. Joostens/ 36'.
Provenance: Rudy Rommens, Antwerp
Expo:
ICC Paul Joostens, Antwerp, 1977
Beschrijving NL
Vrouwenportret, 1936.
Masoniet. Getekend en gedateerd 'P. Joostens/ 36'.
Herkomst:
Rudy Rommens, Antwerpen
Expo:
Antwerpen, ICC Paul Joostens, 1977
Description FR
Portrait de femme, 1936.
Masonite. Signé et daté 'P. Joostens/ 36'.
Provenance:
Rudy Rommens, Anvers
Expo:
Anvers, ICC Paul Joostens, 1977
Description EN
Portrait of a lady, 1936.
Expo:
Beschrijving NL
Vrouwenportret, 1936.
Herkomst:
Rudy Rommens, Antwerpen
Expo:
Description FR
Portrait de femme, 1936.
Provenance:
Rudy Rommens, Anvers
Expo: