PAUL JOOSTENS (1889-1960)
Description EN
'Ambitieuse', 1948
Panel.
Signed and dated 'P. Joostens/ 48'.
Monogram, title and date on the reverse.
Provenance:
Rudy Rommens, Antwerp
Expo:
ICC Paul Joostens, Antwerp, 1977
Beschrijving NL
'Ambitieuse', 1948
Olie op plaat.
Getekend en gedateerd 'P. Joostens/ 48'.
Titel, datum en monogram in wit krijt op verso.
Herkomst:
Rudy Rommens, Antwerpen
Expo:
Antwerpen, ICC Paul Joostens, 1976
Description FR
'Ambitieuse', 1948
Huile sur panneau.
Signé et daté 'P. Joostens/ 48'.
Titre, date et monogramme au verso.
Provenance:
Rudy Rommens, Anvers.
Expo:
ICC Paul Joostens, Anvers, 1976
Description EN
'Ambitieuse', 1948
Panel.
Provenance:
Rudy Rommens, Antwerp
Expo:
Beschrijving NL
'Ambitieuse', 1948
Olie op plaat.
Herkomst:
Rudy Rommens, Antwerpen
Expo:
Description FR
'Ambitieuse', 1948
Huile sur panneau.
Provenance:
Rudy Rommens, Anvers.
Expo: