PAUL VAN HOEYDONCK (°1925)

Description EN
'Black Boxes', 1972.
Screen print.
A complete set of five (including three with collage).
All signed in pencil and numbered 1/150.
Published Ghent, Ghent, Vereniging van het Museum van Hedendaagse Kunst, in the Forum Graphic series.
In specially designed plastic storage sleeve.

Provenance:
Karel Geirlandt.

Beschrijving NL
'Black Boxes', 1972.
Zeefdruk.
Een volledige reeks van vijf (waaronder drie met collage).
Alle getekend in potlood en genummerd 1/150.
Uitgave Gent, Vereniging van het Museum van Hedendaagse Kunst, in de reeks ForumGrafiek.
In speciaal hiervoor ontworpen plastieken opberghoes.

Herkomst:
Karel Geirlandt

Description FR
'Black Boxes', 1972.
Sérigraphie.
Suite complète de cinq (dont trois avec collage).
Toutes signées au crayon et numérotées 1/150.
Publié à Gand, Vereniging van het Museum van Hedendaagse Kunst, dans la série ForumGrafiek.
Dans une pochette en plastique spécialement conçue à cet effet.

Provenance:
Karel Geirlandt
Size: 730 x 550 mm (x5), Map: 560 x 770 mm

25 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN
'Black Boxes', 1972.
Screen print.

Provenance:
Karel Geirlandt.

Beschrijving NL
'Black Boxes', 1972.
Zeefdruk.

Herkomst:
Karel Geirlandt

Description FR
'Black Boxes', 1972.
Sérigraphie.

Provenance:
Karel Geirlandt

25 Apr 2024
Belgium, Antwerp