LOT 2

PER BORUP, RING

18K guld. I form av en blomma med en mabepärla och åtta briljantslipade diamanter, enligt uppgift totalt 0,17 ct. Signerad och stämplad PBo. Nypris enligt uppgift 39 675 kr. Per Borup etui medföljer. Vikt ca 14,6 gram. Storlek 17 mm. Skenan med smårepor. Etuiet med slitage.

13 Feb 2018
Sweden, Landskrona

13 Feb 2018
Sweden, Landskrona