PETRUS KREMER (1801-1888)
Description EN
Signed 'P. Kremer ft.'.
Pen in brown, washed in grey.
Portrayed is possibly Peter Paul Rubens (1577-1640).
Slight spotting.
Beschrijving NL
Pen in bruin, gewassen in grijs. Getekend 'P. Kremer ft.'. Geportretteerde mogelijk Peter Paul Rubens (1577-1640).
Lichte spotting.
In kader.
Description FR
Encre brune, lavis gris. Signé. Infimes rousseurs.
Encadré.
Description EN
Signed 'P. Kremer ft.'.
Pen in brown, washed in grey.
Slight spotting.
Beschrijving NL
Lichte spotting.
In kader.
Description FR
Encadré.