LOT 1040
gesign. r.o., Hollands winterlandschap, olieverf op paneel -herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel-
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch