LOT 538
PHIL BERRY (XX-XXI), Welcome home
PHIL BERRY (XX-XXI)
Gouache on board 56 x 41 cm Executed in 1970 Provenance: Private collection, Italy
PHIL BERRY (XX-XXI)
28 Oct 2020
Monaco, Monte Carlo
PHIL BERRY (XX-XXI)
PHIL BERRY (XX-XXI)