PHILIPPE SWYNCOP (1878-1949)
Description EN
Portrait of opera singer Livine Peeters as Carmen in the opera of Bizet, 1933.
Canvas. Signed and dated 'Ph. Swyncop/ 1933'.
Art deco period frame.
Beschrijving NL
Portret van operazangeres Livine Peeters als Carmen in de gelijknamige opera van Bizet, 1933.
Doek. Getekend en gedateerd 'Ph. Swyncop/ 1933'.
Eigentijdse Art Deco kader.
Description FR
Portret de la chanteuse d'opéra Livine Peeters comme Carmen dans l'opéra de Bizet, 1933.
Toile. Signée et datée 'PH. Swyncop/ 1933'.
Cadre Art Deco d'époque.
Description EN
Art deco period frame.
Beschrijving NL
Eigentijdse Art Deco kader.
Description FR
Cadre Art Deco d'époque.