LOT 0131

PIERRE ALECHINSKY (né en 1927) - Assiette, 1991

PIERRE ALECHINSKY (né en 1927)
Assiette, 1991
Terre émaillée.
Signée.
Pièce unique
Gesigneerd geëmailleerde klei.
Uniek stuk
29 x 29,5 cm
Provenance: Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.

18 Jun 2020
Belgium, Belgium

Assiette, 1991
Terre émaillée.
Signée.
Pièce unique
Uniek stuk
29 x 29,5 cm
Collection privée, Bruxelles.

18 Jun 2020
Belgium, Belgium