PIERRE DE SOETE (1886-1948)
Description EN
Bust of an athlete, 1923.
Bronze, brown patina.
Ochre veined marble base.
Beschrijving NL
Buste van een triomferende atleet, 1923.
Brons, bruine patina.
Okerkleurig geaderd marmeren sokkeltje.
Description FR
Buste d'un athlète triomphant, 1923.
Epreuve d'époque en bronze à patine brune.
Socle en marbre de couleur ocre.
Description EN
Bust of an athlete, 1923.
Bronze, brown patina.
Ochre veined marble base.
Beschrijving NL
Brons, bruine patina.
Description FR