LOT 0015
PIERRE DMITRIENKO (1925-1974) Martyr, 1969 Huile sur
PIERRE DMITRIENKO (1925-1974)
Martyr, 1969
Huile sur toile
Signée au dos
Oil on canvas; signed on the reverse
146 x 114 cm - 57 1/2 x 44 7/8 in.
16 Jun 2021
PIERRE DMITRIENKO (1925-1974)
Martyr, 1969
Huile sur toile
Signée au dos
16 Jun 2021