PIERRE LAURENT (1984 - )
PIERRE LAURENT (1984 - ) - "La femme en rose" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan tegengetekend en getiteld - Met certificaat van de kunstenaar - 90 x 120 cm
17 May 2024
Belgium, Ostend
17 May 2024
Belgium, Ostend