PIET VERHAERT (1852-1908)
Description EN
Backstage, 1893.
Panel (mahogany). Signed and dated 'Piet Verhaert/ 1893'.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Backstage, 1893.
Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'Piet Verhaert/ 1893.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Dans les coulisses, 1893.
Panneau (acajou). Signé et daté 'Piet Verhaert/ 1893'.
Cadre doré d'époque.
Description EN
Backstage, 1893.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Backstage, 1893.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Dans les coulisses, 1893.
Cadre doré d'époque.