Past - No Sale Price
Lot 18

PITTORE ANONIMO DEL XVIII SECOLO<BR>"Madonna"XVIII secolo

PITTORE ANONIMO DEL XVIII SECOLO
"Madonna"XVIII secolo
39x30 olio su rame
Date
29 Nov 2021
Reserve Price
Sale Price
Past - No Sale Price
Location
Italy, Torino