P.J. REYNTJENS (XIX)
Description EN
Sunday walk in the park, 1868.
Panel (mahogany). Signed and dated 'P.J. Reyntjens/ 68'.
Period gilt frame.
Vertical crack in the middle, with loss of paint.
Beschrijving NL
Zondagswandeling in het park, 1868.
Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'P.J. Reyntjens/ 68'.
Eigentijdse vergulde kader.
Verticale barst in het midden met verfverlies.
Description FR
Promenade au parc, 1868.
Panneau (acajou). Signé et daté 'P.J. Reyntjens/ 68'.
Cadre doré d'époque.
Fente verticale au centre avec pertes dans la couche picturale.
Description EN
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Promenade au parc, 1868.
Cadre doré d'époque.