POL CHAMBOST (1906-1983)

Paire de vases tulipe en céramique émaillée noire

Signés en creux.

Paar tulpvormige vazen van zwart geglazuurd keramiek.

Pair of tulip-shaped vases in black glazed ceramic.

H.22 cm D.14 cm

23 Apr 2024
Belgium, Brussels

POL CHAMBOST (1906-1983)

Signés en creux.

H.22 cm D.14 cm

23 Apr 2024
Belgium, Brussels