Paar Chinees porseleinen dekselpotten met blauw-wit decor: vier cartouches met kostbaarheden en figuren in een waaiervormige stapel, vroeg 18e eeuw -chips in halzen en enkele stervormige haarlijnen aan de binnenzijde van de buiken-, met twee houten deksels van later datum 30 × Ø 23 cm, herkomst: Galerie De Ruimte - Oude Aziatische Kunst, Eersel, januari 1980