LOT 66
Art & Antiques
Paar Chinees porseleinen dubbelborden met blauw-wit bloemenmanddecor, 18e eeuw -minieme randschilfers-, 27,5 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht