Paar figuren. China. 19de eeuw. Gesculpteerd ivoor. Met voorstellling van een oude wijze met kalebas en een vrouwelijke
Description EN
Pair of figures of an old sage with calabash and a female immortal with lotus flower. Sculpted ivory.
China, 19th century.
Beschrijving NL
Paar figuren. China. 19de eeuw.
Gesculpteerd ivoor. Met voorstellling van een oude wijze met kalebas en een vrouwelijke onsterfelijke met lotusbloem.
Description FR
Paire de figures. Chine. 19ème siècle.
Ivoire sculpté. Figurant un vieux sage avec calebasse et un immortel féminin avec fleur de lotus.
Description EN
China, 19th century.
Beschrijving NL
Description FR